Oportunităţi pentru organizarea evenimentelor

Resurse

Contact:
Departamentul MEDIA (Marketing Educaţional, Evenimente şi Imagine Academică)
T: +40 (232) 201101
E: promovare@uaic.ro

LOCAŢII

Etape pentru rezervarea unei locații:

1. Confirmarea disponibilităţii spaţiului pentru data stabilită de dumneavoastră:
    - la Secretariatul Rectoratului Universităţii "Alexandru Ioan Cuza" - corp A, etajul 1, tel. 0232/201121

2. Depunerea formularului cu cel puţin 14 zile înainte de eveniment (cu următoarele informaţii: denumire eveniment, organizator, data şi intervalul orar, numărul de participanţi, activităţi conexe):
    - la Registratură -corp A, parter;

3. Încheierea contractului de închiriere (după primirea avizului favorabil), achitarea taxei şi eliberarea facturii:
    - la Serviciul Gestiunea Patrimoniului - Corp J, etajul I (vis-a-vis de Corpul A);

4. Pentru stabilirea ultimelor detalii:
    - la Departamentul MEDIA - Marketing academic, Evenimente şi Imagine academică- Rectorat.

Descărcaţi de aici formularul pentru rezervarea unei săli din cadrul Rectoratului (PDF)

Atenţie!

Pentru vizualizarea formularului aveţi nevoie de programul Adobe Reader, care poate fi descărcat gratuit apăsând butonul de mai jos:

Precizare:
Membrii Fundației Alumni beneficiază de posibilitatea organizării unor evenimente în Aula Magna ,,Mihai Eminescu" la un tarif special de 700 RON/ 2h.
Calitatea de membru al acestei fundații se obține prin completarea cererii de adeziune, care se găsește pe site-ul http://alumnicuza.org/membri/inscriere.html.

Versiune 48.1 last modified by Alexandru Grigoras on 11/03/2014 at 11:31

Organizare evenimente | Ultima actualizare: 2014/03/11 11:31